Po prostu finanse – świat finansów na wyciągnięcie ręki!

Dowiedz się o czym się mówi wśród rekinów finansjery

Biznes Gospodarka

Wakacje zabolą nas po kieszeni

W tym roku nie ma co liczyć na tani nocleg nad morzem czy górach. Branża po “dwutygodniowym lockdawnie” będzie potrzebować czasu, aby “stanąć na nogi”. Możliwy jest scenariusz z ubiegłego roku gdy hotele i restauracje podniosły ceny, by nadrobić poniesione straty. Jednak nie zniechęca to osoby szukające możliwości wypoczynku. Hotele, działające od 8 maja w reżimie sanitarnym (50% obłożenia), chwalą się, że są zapełnione pod kurek. Jest to pewna forma przerzucenia wypoczynku z długiego weekendu na późniejszy termin.

Wakacje w tym roku zaczynają się 25 czerwca, Wtedy uczniowie odbiorą świadectwa i mogą odpoczywać przez dwa miesiące. W 2021 roku wakacje będą trwały dokładnie 67 dni. W 2020 roku wakacje trwały jeden dzień krócej, a dwa lata temu dłużej – aż 74 dni. Powodem krótszych wakacji jest rozłożenie dni w czerwcu i wrześniu w kalendarzu.

moderator1
Author: moderator1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: Undefined variable $handle in /home/platne/serwer99779/public_html/poprostufinanse/wp-content/plugins/elegance-modal-box/elegance-modal.php on line 56

Pin It on Pinterest